Standelli Professional Standelli Professional Tvarovaná škrabka na paty oboustranná

Standelli professional Tvarovaná škrabka na paty oboustranná s ergonomickým držákem - Pro jemné hladké paty a kůži na chodidlech - Hrubší brusná strana škrabky lehce...
Doporučená nabídka Salon doma

Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 717 recenzíDalší informace

Druh
škrabky na paty
Použití
na nohy

• , zakoupeno v Salon doma

• Perfektně si s ním vyhladím paty.(jak na pedikúře)
    • Po několika letech se škrabka zlomila v půli.

Produkt podle mne patří spíše k dražším.

V minulosti jsem měla podobný a spokojenost

• , zakoupeno v Salon doma

Nejlepší škrabka na paty, jakou jsem kdy měla. Paty si škrabu na sucho, napřed hrubou stranou, poté tou jemnou, namažu krémem a mám nohy krásně hladké. Nemůžu si vynachválit! Zakřivení škrabky je přesné, aby při práci škrabka dobře seděla na patu. Líbí se mi kvalita zpracování, zatím se mi nestalo, že by se mi škrabka zlomila.
    Cena je odpovídající. Škrabku doporučuji.

Druh
škrabky na paty
Použití
na nohy

• Pro jemné hladké paty a kůži na chodidlech
  • Hrubší brusná strana škrabky lehce odstraňuje odumřelé buňky
  • Jemná strana škrabky vyhlazuje veškeré nerovnosti na kůži
  • Ergonomický tvar držadla zabezpečuje pohodlné a snadné používání

Vaše potřeby jsou naší povinností !

Kvalita profesionálů za dostupnou cenu ! STANDELLI PROFESSIONAL - nám můžete důvěřovat !

Vyrobeno v Jižní Koreji

Další produkty profesionálních kosmetických pomůcek Standelli Professional naleznete zde:

• , zakoupeno v Salon doma

• Perfektně si s ním vyhladím paty.(jak na pedikúře)
    • Po několika letech se škrabka zlomila v půli.

Produkt podle mne patří spíše k dražším.

V minulosti jsem měla podobný a spokojenost

• , zakoupeno v Salon doma

Cena je odpovídající. Škrabku doporučuji.

• , zakoupeno v Salon doma

Krásná práce se škrabkou, doporučuji.

Velmi dobré!